Detsember

DETSEMBER

Päkapikke piilumas…

16.detsembril osales meie vapper 1. klassi õpilane Maksim Vasiliev jõuluteeemalisel luulekonkursil “Päkapikke piilumas…”. Vahva üritus toimus Narva Soldino Gümnaasiumis. Lapsed lugesid ilmekalt luuletusi, mängisid ja tantsisid. Ei jäänud päkapikud ka ilma maiustusteta – neid ootas aromaatne tee ja värvilised piparkoogid. Iga laps sai tunnustuseks maitsva kingituse. See oli tõeline pidu!


Aastavahetuse ja jõulude pidulikud kaunistused

Uusaastapühade eel valitseb gümnaasiumis traditsiooniliselt elav õhkkond: koolilapsed osalevad õpetajate ja vanemate toel klassiruumide kaunistamises. Selle aasta teemafookuses on jõuluaken. Fantaasial pole piire: loomingulist lähenemist näha nii süžeekompositsioonides kui ka erinevates ökojõulukuuskedes, materjalide valikus ja värvides. Hästi tehtud!
Häid pühi!


Jõululaat

16.12.2022 toimus meie koolis heategevuslik jõululaat.
See on ideaalne sündmus, kus varakult ära osta esimesed jõulukingid: käsitööna valminud tooteid - imelisi uusaastakingitusi lähedastele ja endale, aga ka õpetajate Žana Pantelejeva ja Jüri Raud juhendamisel kooliõpilaste valmistatud originaalseid jõulukuuseehteid. Müügihittideks said piparkoogid , mida õpilased ise küpsetasid ja kaunistasid!


 

O.Henry!

1. detsembril osalesid 7.klassi õpilased Darja Golovko, Varvara Kornienko, Aleksei Matvejev, Varvara Malkova, Margarita Šurmina ameerika kirjaniku O. Henry 160. sünniaastapäevale pühendatud linnakirjandusmängus.
Jaamades mängimine eeldas nii autori eluloo ja teoste tundmist kui ka teemakohaste videomaterjalide tundmist.
7.klassi õpilased töötasid innukalt koos mängujaamades, tegevuse tulemust hinnati magusate auhindadega.
Tänusõnad lastele ja nende kirjandusõpetajale Julia Petrovile!