Õpetajad

 kostitsona_var.jpg

Svetlana Kostitsõna
algklasside õpetaja
e-mail: Svetlana.Kostitsona@narvaog.eu

   

 mitstenko_var.jpg

Inna Mištšenko
algklasside õpetaja
e-mail: Inna.Mistsenko@narvaog.eu

   

 ruban_var.jpg

Marina Ruban
algklasside õpetaja
e-mail: Marina.Ruban@narvaog.eu

   

 vasiljeva_var.jpg

Viktoria Vassiljeva
inglise keele ja eesti keele õpetaja
e-mail: Viktoria.Vassiljeva@narvaog.eu

   

 moroganova_var.jpg

Oksana Morõganova
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
e-mail: Oksana.Moroganova@narvaog.eu

   

 zabegajeva_var.jpg

Irina Zabegaeva
matemaatikaõpetaja
e-mail: Irina.Zabegaeva@narvaog.eu

   

 bogdanova_var.jpg

Nadežda Bogdanova
muusikaõpetaja
e-mail: Nadezda.Bogdanova@narvaog.eu

   

 pesterova_var.jpg

Liudmila Pesterova-Sergeeva
kunstiõpetaja
e-mail: Liudmila.Pesterova@narvaog.eu

   

 korsak_var.jpg

Jelena Korsak
inglise keele õpetaja
e-mail: Jelena.Korsak@narvaog.eu

   

 soomets_var.jpg

Angelika Soomets
eesti keele õpetaja
e-mail: Angelika.Soomets@narvaog.eu

   

 gavrilova_var.jpg

Tatjana Gavrilova
õigeusu kultuuri põhialuste õpetaja
e-mail: Tatjana.Gavrilova@narvaog.eu

   

 ivanov_var.jpg

Aleksandr Ivanov
kehalise kasvatuse õpetaja
e-mail: Aleksandr.Ivanov@narvaog.eu

   

 raud_var.jpg

Niina Raud
inglise keele õpetaja
e-mail: Niina.Raud@narvaog.eu

   

 kovtun_var.jpg

Ljudmila Kovtun
vene keele ja kirjanduse õpetaja
e-mail: Ljudmila.Kovtun@narvaog.eu

   

 grankovskaja_var.jpg

Jelena Grankovskaja
bioloogiaõpetaja
e-mail: Jelena.Grankovskaja@narvaog.eu

   
 

Tatjana Golikova
eesti keele õpetaja
sotsiaalpedagoog
e-mail: Tatjana.Golikova@narvaog.eu

   
 

Svetlana Aleksejeva
logopeed
e-mail: Svetlana.Aleksejeva@narvaog.eu

   
 

Aivar Šiapov
füüsikaõpetaja
e-mail: Aivar.Siapov@narvaog.eu

   

Igor Kostjukevitš
matemaatikaõpetaja
e-mail: Igor.Kostjukevits@narvaog.eu

   

Olga Lavrova
vene keele õpetaja
e-mail: Olga.Lavrova@narvaog.eu

   
 

Denis Lartšenko
Digitaalne ettevõtlus
e-mail: Denis.Lartsenko@narvaog.eu

   

Žanna Pantelejeva
Käsitööõpetaja
e-mail: Zanna.Pantelejeva@narvaog.eu

   
 

Juri Raud
tehnoloogiaõpetuse õpetaja
e-mail: Juri.Raud@narvaog.eu

   

Tatjana Terebilova
geograafiaõpetaja
e-mail: Tatjana.Terebilova@narvaog.eu

   

Dajana Van
kehalise kasvatuse õpetaja
e-mail: Dajana.Van@narvaog.eu